Atmaca, Universal Handlers’in Genel Müdürü oldu

Halen SİF İş Makinaları Genel Müdürlük görevini yürüten Tolga Atmaca, 1 Nisan 2018 tarihi itibariyle Universal Handlers Genel Müdürlük görevini de üstlendi.

A+ A-

STFA Grubu tarafından yapılan açıklamaya göre, halen SİF Genel Müdürü olarak görev yapan Tolga Atmaca, grup bünyesinde forklift ve depo içi ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren Universal Handlers Genel Müdürlüğü’nü de üstlendi.
Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Makina Mühendisliği Bölümü’nde lisans eğitimini tamamlayan Atmaca’nın, çalışma hayatına 1997’de Polinas’ta Üretim Mühendisi olarak başladığını aktaran yetkililer, “Ardından 1998-2002 yılları arasında Opel Türkiye’de Müşteri İlişkileri, Pazarlama ve Satış’tan Sorumlu Müdür olarak çalışan Atmaca, 2002-2011 yılları arasında General Motors Merkez Doğu Avrupa ve Rusya operasyonlarında Satış ve Pazarlama Müdürlüğü ve Satış Sonrası Hizmetler Direktörlüğü pozisyonlarında bulundu. 2011-2014 yılları arasında Chevrolet Türkiye Genel Müdürü, 2016’dan bugüne kadar Mahle Doğu ve Orta Asya organizasyonundan sorumlu Genel Müdür olarak çalıştı. Tolga Atmaca; Türkiye, Orta Doğu, Orta Asya, Doğu ve Orta Avrupa ve Rusya gibi bölgelerde, otomotiv, taşıt ve yedek parça sektöründe, satış, iş geliştirme, pazarlama, satış sonrası hizmetler, marka ve strateji ve bölgesel yapılandırmalar gibi birçok alanda deneyime sahip” diye konuştular.

Mert: “Önemli katkılar sağlayacak”
STFA Grubu CEO’su Yetik Kadri Mert, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi: “SİF İş Makinaları Genel Müdürlüğü’nü başarıyla yürüten Tolga Atmaca’nın, sektördeki uzmanlık ve deneyimiyle birlikte, üstlendiği yeni görevinde de grubumuza önemli katkılar sağlayacağına inanıyor ve başarılarının devamını diliyorum.”