Arkan Cıvata, yatırımlarını ara vermeden sürdürüyor

1972 yılından beri Denizli’de faaliyetlerini sürdüren ve 20 bin civarında bağlantı elemanı ve hırdavat çeşidinin satışını yapan Arkan Cıvata, 2017 yılı itibariyle barkod sistemiyle müşterilerine hizmet verecek.

A+ A-

2017 yılı itibari ile barkod sistemiyle çalışmaya başlayacak olan Arkan Cıvata, böylece malın; siparişinden depolanmasına, satışından daha sonraki süreçlere kadar takibini sağlayan sağlam bir yapı ile hizmet verecek. Toplam 700 metrekarelik bir alanda müşterilerine hizmet sunan kuruluş, 10 kişiye istihdam sağlıyor. Her türlü yerli ve ithal ürünü müşterilerine sunan Arkan Cıvata, 20 bin civarında bağlantı elemanı ve hırdavat çeşidinin satışını gerçekleştiriyor.

“1972’den beri faaliyetlerimizi sürdürüyoruz”
1972 yılından beri Denizli’de faaliyetlerini sürdürdüklerini, somun ve cıvata sektöründe marka olarak bilindiklerini dile getiren Arkan Cıvata A.Ş. Genel Müdürü Cahit Arkan, her türlü yerli ve ithal ürünü müşterilerine sunabildiklerini söyledi. 20 bin civarında bağlantı elemanı ve hırdavat çeşidinin satışını yaptıklarını aktaran Arkan, sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Evar kesici takım, Metabo marka elektrikli el aletleri, Fimer marka kaynak ve plazma kesme makinaları, Thermal Dynamics plazma kesme makinaları, Jetco marka üniversal takım tezgahları, Jetco marka taşıma ve istifleme makinaları olarak transpaletler, akülü ve aküsüz istifleme makinaları, Sister CNC dik işlem Denizli bayiliğini yapıyoruz. Bağlantı elemanları olarak, paslanmaz ve çelik cıvata, 12.9 kalite yüksek mukâvemet cıvatalar stoklarımızda mevcut.”

“Türkiye geneline satış yapıyoruz”
Makina ve malzeme alanında Türkiye geneline satış yaptıklarını belirten Arkan, toplam 700 metrekarelik alana sahip iş yerlerinde 10 kişiye istihdam sağladıklarını söyledi. Arkan, “Piyasalardaki daralmalardan dolayı bu yıl hedeflerimizi tutturmakta güçlük çektik. 2017 yılının daha iyi olacağını düşünüyorum. Önümüzdeki dönemde de atırımlarımızı
sürdüreceğiz. Firma olarak, müşteri memnuniyetine önem veriyor ve dürüst çalışmayı ön planda tutuyoruz” diye konuştu.
Sektör olarak en büyük sorunlarının kâlifiye ve ara elaman sıkıntısı olduğunun altını çizen Arkan, Denizli başta olmak üzere ilçeler de dâhil bölgeye sorunsuz hizmet verdiklerini dile getirdi.