Akyapak, son teknoloji ürünlerini MAKTEK'te görücüye çıkardı

56 bini aşkın kişinin ziyaret ettiği MAKTEK Avrasya Fuarı'nda, Akyapak Makina en yeni ve ileri teknoloji ürünleri ile yer aldı.

A+ A-

Akyapak Makina, 2-7 Ekim 2018 tarihleri arasında İstanbul'da düzenlenen ve 56 bini aşkın kişinin ziyaret ettiği MAKTEK Avrasya Fuarı'nda, en yeni ve ileri teknoloji ürünleri ile boy gösterdi.
Fuarda bu yıl da müşterileriyle buluştuklarını dile getiren Akyapak Kurumsal İletişim Müdürü İlknur Çatak Şen, şöyle konuştu: "MAKTEK'te; ürünlerimizi, teknolojimizi ve yeniliklerimizi sergiledik. Sac işleme makinalarının önde gelen üreticilerinden biri olan Akyapak bu fuarda, özellikle dünyanın sayılı üreticileri tarafından üretilen 10 eksen profil delme hattı 3 ADM ve plaka delme ve kesme makinası ADOP ile katılımcı ve ziyaretçilerin karşısına çıktı. Bu ürünlerimizle birlikte, bilhassa elektrik ya da telefon direkleri, kuleler, petrol rafinerileri ve tüm çelik inşaat işlerinde hızlı ama kaliteli ve firesiz çalışmak isteyenler için yepyeni bir üretim çözümü sunan köşebent delme- kesme ve markalama hattı AKD modelimiz de ziyaretçilerin büyük ilgisini çekti."
Fuarda, Akyapak’ı dünyaya tanıtan sac ve profil kıvırma makina ürün gruplarından da modelleri sergilediklerini aktaran Şen, "MAKTEK Avrasya'da, müşterilerimiz ve bayilerimizle bir araya gelmekten mutluluk duyduk. Proje bağlantılarımızı artırmasını beklediğimiz etkinlikte, firmamızı ziyaret eden müşteri ve bayilerimize gösterdikleri ilgi için teşekkür ediyoruz" diyerek sözlerini noktaladı.