Aksa’nın Dynamo CRM Projesi ödüllendirildi

Dünyanın en büyük beş jeneratör üreticisi arasında yer alan Aksa Jeneratör, Dynamo CRM Projesi ile katıldığı 10. IDC Türkiye CIO Zirvesi’nde, ‘Costumer Experience’ kategorisinde üçüncülük ödülünün sahibi oldu.

A+ A-

Jeneratör sektörünün öncü markalarından biri olan Aksa, Dynamo CRM Projesi ile International Data Corporation tarafından düzenlenen IDC Türkiye CIO Zirvesi’nde ‘Customer Experience’ kategorisinde üçüncülük ödülünü kazandı.

Argaç: “Emeği geçen herkese teşekkür ederim”
Proje ekibinin başında bulunan Kazancı Holding BT Direktörü Reha Argaç, “5 Mart 2018’de başladığımız bu proje yolculuğunda, tüm kilometre taşlarımızı ilk gün sahip olduğumuz heyecanımızla aşmaya devam ediyoruz. Proje yönetim süreçlerimizde kullandığımız çevik yaklaşımlar ile; ekiplerin takım ruhu ile çalışmasını, bu takımların birbirleri ile koordine olmasını ve ortaya çıkan ürünü sahiplenmesini sağlıyoruz. Proje yaşam döngüsünde yoğun şekilde çalışırken; proje sonucunda ortaya çıkan ürünün de yaşam süreci boyunca sürdürülebilir olması için çaba harcıyoruz. Bu da sadece projeye değil, dijitalleşme yolculuğu boyunca maksimum değeri üretmeye odaklanmamızı sağlıyor. Bu dijitalleşme yolculuğunda projeyi yakından takip eden ve destekleyen üst yönetimimiz ile emeği geçen tüm ekibe teşekkür ederim” diye konuştu.

Peker: “Bir ilki gerçekleştireceğiz”
Müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda yenilikçi yaklaşımlar geliştirmeyi hedeflediklerini belirten Aksa Jeneratör CEO’su Alper Peker ise, konuşmasında şunları söyledi: “Türkiye’nin lider jeneratör markası olarak, ilkleri gerçekleştirmek her zaman bizim önceliğimizdir. Satış, servis ve kiralama olarak tüm faaliyetlerin tek yerden yönetildiği bir platformu oluşturmak için yola çıktık. Bu proje ile de ülkemizde bir ilki gerçekleştireceğiz. Projenin en net çıktısı olarak hedefimiz müşteri memnuniyetini kusursuz hale getirmek oldu. Bu ateşleyici güç ile çıktığımız yolda, ekip ruhunu kaybetmeden, tüm çalışanlarımız ve paydaşlarımız ile projemizi hayata geçiriyoruz. Bu proje üzerine inşa edeceğimiz dijitalleşme yolculuğumuz devam edecek.”

Dynamo CRM projesi hakkında:
Aksa, dijital dönüşüm yolculuğunun en büyük adımlarından biri olan Dynamo CRM Projesi ile; satış, servis ve kiralama süreçlerini tek bir sistem üzerinden entegre bir şekilde yönetebilecek. Söz konusu proje ile Endüstri 4.0 teknolojileri de kullanılarak, IoT sistemiyle entegre akıllı algoritmaların kullanıldığı süreçler de hayata geçirilecek.