Aksa Jeneratör Mısır’a çıkarma yaptı

28. Electricx Uluslararası Orta Doğu ve Afrika Elektrik ve Enerji Fuarı’na katılan Aksa Jeneratör, en son teknolojiye sahip ürünlerini tanıttı.

A+ A-

Aksa Jeneratör, 17-19 Kasım tarihleri arasında Mısır’ın Kahire kentinde Egypt Expo Center’da düzenlenen 28. Electricx Uluslararası Orta Doğu ve Afrika Elektrik ve Enerji Fuarı’na katıldı. Şirket, dünyanın dört bir yanından 300'ün üzerinde üretici ve tedarikçinin katıldığı etkinlikte en son teknolojiye sahip ürünlerini sergiledi. Electricx tarafından düzenlenen fuara 10 binden fazla ticaret uzmanı ve 20’den fazla ülkenin temsilcisi katıldı.

Peker: “Mısır, önemli bir cazibe merkezi”
Mısır’ın firmaları için önemli bir cazibe merkezi olduğunu vurgulayan Aksa Jeneratör CEO’su Alper Peker, “Mısır, Afrika’nın kuzeydoğusunda yer alan Güney Afrika’dan sonra 2. ve Arap ülkeleri içinde Suudi Arabistan ve Birleşik Arap Emirlikleri’nin ardından 3. büyük ekonomi. Bölge ayrıca, uzun yıllardır faaliyet gösterdiğimiz ve sürekli gelişim gösteren bir pazar olma özelliğine de sahip. Ticaret merkezi olarak firmamız için önemli bir cazibe merkezi olan bu bölgede, ürün ve hizmetlerimizi tanıtmanın gururunu yaşıyoruz” diye konuştu.
Katıldıkları her yeni fuarın, yeni ürün ve hizmetlerini dünya ülkelerine tanıtma fırsatı yarattığını kaydeden Peker, konuşmasını şu şekilde sürdürdü: “Önümüzdeki dönemde de Aksa Jeneratör olarak, müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak için faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Her ürettiğimiz üründe en iyi olmayı hedeflediğimiz için yaptığımız her işte bu sorumluluğu hissediyoruz.”