Aksa Jeneratör en yeni ürünlerini sergiledi

Aksa Jeneratör, 4-7 Ekim tarihleri arasında Anfaş Expo Center’da düzenlenen CME Fuarı’na en yeni ve verimli ürünleriyle katıldı.

A+ A-

Aksa Jeneratör, 4-7 Ekim 2017 tarihleri arasında Anfaş Expo Center’da düzenlenen İş, İnşaat Makinaları ve Ekipmanları Fuarı'na (CME) katıldı. Afrika pazarı başta olmak üzere, Ortadoğu, Orta Asya ve Balkanlar’dan profesyonel ziyaretçilerin katıldığı fuara; makina ve ekipman ithalatçıları, büyük inşaat firmaları ve müteahhitler de büyük ilgi gösterdi. Şirket etkinlikte, farklı ihtiyaçlara yanıt veren en yeni, inovatif ve verimli jeneratörleriyle yer aldı.
Fuara ilişkin değerlendirmelerde bulunan Aksa Jeneratör Ceo’su Alper Peker, “Üç kıtada üretim yapan, üretiminin yüzde 50’sinden fazlasını da 160 ülkeye ihraç eden global bir şirketiz. Togo, Burkina Faso, Etiyopya, Nijerya, Gana, Cezayir, Uganda, Cezayir, Mısır, Zambia, Umman, Irak, Afganistan, İran, Kazakistan, Özbekistan ve Gürcistan gibi hedef pazarlarımız arasında yer alan ülkelerden sektör profesyonellerinin katıldığı etkinlik, bizim açımızdan son derece verimli geçti. Fuarda yeni işbirliklerine imza attık” diye konuştu.