3M Türkiye, en iyi ilk üç işverenden biri olarak seçildi

“Türkiye’nin En İyi İşverenleri” araştırmasına göre 3M Türkiye, 500-2 bin çalışan kategorisinde en iyi ilk üç işveren arasında yer aldı.

A+ A-

Şirketlere iş yerlerini iyileştirmeleri ve geliştirmeleri konusunda destek veren danışmanlık kurumu Great Place to Work Enstitüsü tarafından bu yıl beşincisi düzenlenen “Türkiye’nin En İyi İşverenleri” araştırmasının sonuçları açıklandı. 3M Türkiye, “Çalışan Sağlığı ve İş Güvenliği Özel Ödülü”ne lâyık görülürken; 500-2 bin çalışan kategorisinde de en iyi ilk üç işveren arasında yer aldı.
Ödülle ilgili değerlendirmelerde bulunan 3M Türkiye Hukuk ve İnsan Kaynakları Direktörü Halil İbrahim Kardıçalı, “3M, dünyada 110 yılı aşkın süredir yeni fikirler geliştiren ve bunları yenilikçi ürünlere dönüştüren bir şirket. Bu yenilikçi ve yaratıcı bakış açısını sürdürmek için personelimize en ideal çalışma ortamını sunmak ve parçası olmaktan gurur duydukları bir iş yeri olmak çok önemli. 3M Türkiye olarak, küresel yapımızdan kaynaklanan bilgi ve deneyimlerden de yararlanarak, birlikte çalışma ruhunu pekiştirecek esnek çalışma çözümleriyle herkesin çalışma programını belirlemesini sağlayacak uygulamaları hayata geçiriyoruz. Aynı zamanda, çalışanlarımızı ruh ve beden bütünlüğü konusunda farkındalığı artıracak eğitim ve seminerlerle destekliyor, İK sistemlerimizi mobil hale getirerek, çalışanlarımızın performans ve eğitim gibi süreçlerdeki veri girişlerini kolaylaştırıyoruz. Aynı zamanda, kadın ve erkek çalışanlarımız için eşit fırsatlar yaratacak pek çok inisiyatifi hayata geçiriyoruz. Bütün bu çabalarımızın takdir edildiğini gösteren bu ödülü almaktan büyük memnuniyet duyduk” dedi.